• İletişim
  • +90 (324) 234 74 75

KurumsalTERMAL ETİKET (Eco Termal, Lamine)

Sıcağa dayanıklı olmadığı için üzerindeki bilgiler kalıcı değildir.   Genellikle düşük maliyetli olduğu için market etiketi, terazi etiketi, manav etiketi, kasap etiketi, şarküteri etiketi olarak kullanılmaktadır. Ekonomik ve kullanımı pratik bir etiket türüdür.

Eco Termal Etiket,

Ön yüzeyine Lamine kaplanmış bir etiket çeşididir. Kullanılan barkod yazıcının kafa ısısı ile birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir ve bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Nem, alkol, ışık ve ısı gibi dış etkenlere karşı dayanıklı değildir ve bu tür etkenlere maruz kaldığında kendi kendine kararır.  Hızlı tüketilmesi gereken etiket çeşitlerinden olan bu ürün, nemli ve sıcak olan ortamlarda çok kullanılmazlar. Eco termal etiketlerin genellikle 3-6 aylık bir kullanım ömrü vardır. Bayatlayan bir etiket çeşidi olduğu için kısa süreli kullanımlar için idealdir. Baskılı ve Baskısız Üretimi Yapılmaktadır.

Kullanım Alanları : Hasteneler, Kargo Firmaları, Bakliyat Firmaları, Lojistik Firmaları, Tesktil Firmaları

Lamine Termal Etiket,

Ribona ihtiyaç duymadan yazıcının kafa ısısı ile bilikte baskı alınabilen, çift taraflı olarak lamine termale sahip bir etiket türüdür. Echo termal etikete göre 6 ile 12 ay arasında daha fazla raf ömrüne sahiptir. Hastaneler, tekstil firmaları, bakliyat sektöründeki firmalar, ayakkabı ve lojistik alanda hizmet veren firmalar için kullanıma uygundur. Baskılı ve baskısız olarak üretimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Förmül Etiket Her Hakkı Saklıdor.