• İletişim
  • +90 (324) 234 74 75

KurumsalÖZEL MALZEMELER

Hologramlı

Taklit ve sahteciliğe karşı en optimum çözüm olan güvenlik hologram etiketleri aynı zamanda üzerine yapılan baskı ile çok şık ve boyutlu bir görüntü elde etmenizi sağlar.

 

Çok özel bir hammaddeye sahip olup yapıştığı yüzeyden çıkartılmaya çalışıldığında küçük parçalar halinde dağılır. Genellikle bilgisayar kasalarında ve teknik amaçlı tamir edilen ürünlerin garantilerini takip etme amaçlı kullanılan bir etiket hammadesidir.

PET-G

Polyproplyene Tefeftalat Glikol ( Petg ) yüksek mukavvemet oranı mükemmel netlikte , yüksek yoğunluklu bir film.Petg pahalı ve ısıya dayanıklı bir filmdir, yüksek büzülme özelliği olmakla beraber ,çok dayanıklı baskıda daha yüksek bir parlaklığa sahip ve aynı zamanda boydan çekme oranı çok azdır.Petg pastörize ve çok aranan bir özellik olarak günümüz piyasasında geri dönüştürebilinir.

PVC – Polivinil Klorür

( PVC ) düşük sıcaklıkta büzülen yüksek yoğunluklu film. En sık kullanılan malzeme PVC, shrink sürecinde kontrol etmek için kolay bir film. Bu mükemmel büzülme oranları,netlik , baskı kalitesi , shrink sıcaklığı ve büzülme oranı gibi geniş bir yelpazeye sahiptir. PVC aynı zamanda ektra hava direnci için yüksek darbe dayanımı vardır. Bu dayanıklı shrink sleeve malzemesinin oldukça düşük maliyeti vardır.

Förmül Etiket Her Hakkı Saklıdor.